Kierowca. Praca w porcie

Data wygaśnięcia:2019-12-31
Regiony:Gdynia
Status ofertyOtwarta
Opis stanowiska:

 Miejsce pracy : Gdynia

Opis pracy:

  • Przewóz kontenerów z jednego punktu na drugi.
  • Precyzując jest to rozładunek i załadunek kontenerów na statek/kolej.
  • Na transporcie jednostek kontenerowych spędzamy 80% czasu w pracy. Pozostałe 20% to inne prace przeładunkowe, które są związane ze specyfiką pracy w porcie.
  • Wszystkie czynności wykonujemy ze stanowiska operatora ciągnika siodłowego.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Bezpłatne szkolenie
  • Możliwość wykorzystania i rozwinięta posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy

Zadzwoń do Nas!

tel. 602 434 398   , dla cudzoziemców - 600 275 900

Wymagania:

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, lub C
  • Gotowość do wykonywania odpowiedzialnych zadań
  • Gotowość do pracy w 8-godzinnym systemie, trzy zmiany
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania