O nas

Kim jesteśmy

STIP UNITED sp. z o.o. jako leader międzynarodowej grupy kapitałowej, z powodzeniem realizuje polskie i zagraniczne projekty naszych klientów. Dostarczamy personel naszym partnerom biznesowym z sukcesem optymalizując procesy zatrudnienia w każdej firmie. Głównym odbiorcą
naszych usług w przemyśle morskim są porty, terminale, stocznie, firmy logistyczne oraz przemysłowe. Wspieramy logistycznie hurtowników bez względu na charakter prac rozładunkowych. Z przyjemnością dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem. Pracujemy według nowoczesnych standardów, wykorzystując swoją wiedzę i metodologię wieloletniej pracy w outsourcingu.

Duża elastyczność pozwala na dopasowanie oferowanych usług do Państwa potrzeb. Wszelkie formalności związane z dostosowaniem pracowników są po naszej stronie. Wykwalifikowana kadra zajmująca się rekrutacją i rozliczeniami zapewnia pełną zgodność i bezpieczeństwo z obowiązującymi przepisami prawa. Działamy na terenie całej Polski.

Monterzy rusztowań

Jesteśmy dostawcą kompleksowych usług z zakresu wznoszenia, demontażu oraz wynajmu przemysłowych systemów rusztowań dla klientów reprezentujących tzw. wielką chemię, a w szczególności przemysłu naftowego, petrochemicznego oraz produkcji kwasów i nawozów. W Polsce odpowiadamy na wszystkie potrzeby naszych klientów. Własny ośrodek szkoleniowy pozwala na certyfikacje i szkolenie grup monterskich według potrzeb indywidualnych klientów.

W przeciągu zaledwie trzech lat z małej agencji staliśmy się ponad 300 osobową firmą, obsługującą kontrakty na ponad 500.000 roboczogodzin rocznie. Tak dynamiczny wzrost świadczy o wysokiej jakości naszych usług, produktywności dostarczanych przez nas pracowników przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działamy na terenie Polski, krajów UE oraz poza UE. Podstawę naszego działania stanowi szybkość i elastyczność przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki obszernej bazie współpracowników, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie skompletować i dostarczyć na plac budowy doświadczony personel posiadający wszystkie wymagane do realizacji kontraktu kwalifikacje i certyfikaty.