SZKOLENIA W STIP UNITED

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, jak i osób które chcą poszerzyć zakres swoich kwalifikacji zawodowych stworzyliśmy 2 ośrodki szkoleniowe w których szkolimy monterów rusztowań oraz dla monterów izolacji przemysłowych.

W naszych Centrach Treningowych zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która podczas trwania szkoleń przygotowuje kursantów do pracy na danym stanowisku. Dbamy o to, by po ukończonym kursie każdy uczestnik został rzetelnie przeszkolony do pracy przy montażu rusztowań lub izolacji termicznej – zapewniamy materiały szkoleniowe z zakresu teorii oraz sprzęt niezbędny do odbycia zajęć praktycznych, które stanowią najważniejszą część naszych treningów.

Podczas szkolenia przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu VCA, czyli uprawnienia niezbędnego do podjęcia pracy w Holandii lub Belgii. To szkolenie jest naszą gwarancją dla Klienta, że osoba, którą proponujemy na stanowisko pomocnika montera rusztowań lub izolacji zna się na materiale, posiada wystarczającą wiedzę z zakresu podstawowego montażu oraz zasad bezpieczeństwa.

Certyfikat VCA jest ważny przez 10 lat i zapewnia legalne zatrudnienie na terenie Belgii i Holandii.

Nasze ośrodki znajdują się na terenie Opola, osobom z innych miast oferujemy zakwaterowanie na czas trwania kursu.

Szkolenia obywają się kilka razy do roku w wyznaczonych terminach. Szkolenia organizowane są w cyklach 7 dniowych lub 14 dniowych w zależności od wybranej specjalizacji.

Skontaktuj się nami aby zdobyć szczegółowe informacje na temat szkoleń:

Tel. +48 535 035 144 email: d.folega@stipunited.com
Tel. +48 535 057 003 email: j.wojczyszyn@stipunited.com
Tel. +48 600 466 600 email: p.zmuda@stipunited.com

ZAPRASZAMY!